Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Padangos, ratlankiai, išmatavimai ir subtilybės su Audi C6  (Skaityta 136273 kartus)

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Tavo visai kitas modelis. Įdomumo dėlei, nematavai, kiek tavosios naujos mm turėjo? Negi irgi tik 7mm?
Tai jo, modelis kitas, bet kaina praktiškai ta pati (skirias iki 10€) toj nuorodoj kur įdėjo. Dar 2011 pirkau egzotikoj tai po 800lt kainavo pas juos, bet pasiūlė ten pigiau, tipo kažkas matavo bet netiko ir bla bla. Tai be čekio gavau už 300lt/vnt. Ne nematavau kiek ten jos mm buvo, kiek pamenu R18 225/30 XL W lyg, ten kur maksimalus greitis 245 ar kažkas tokio. O apie šias padangas tik geriausi atsiliepimai. (+)

Neprisijungęs Saulius18

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs SAI

  • Įrašai: 56
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
apsistojau ties GoodYear F1.. Kaži ar kas geriau yra, o ir tylios padangos.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs lakay

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki, reikia pasikeisti vasarines padangas, is 255/35 Continental Sport contact (turejau ir Pzero Pirelio) abi neblogos, bet ziuriu keistis i siek tiek aukstesnes 245/40, zvalgaus i dvi firmas, tai Nokianu Zline http://www.egzotika.lt/padangos/148162803-nokian-zline-245-40-r19-98y.html
ir Pirelio Pzero http://www.egzotika.lt/padangos/163840550-pirelli-p_zero_nero_gt-245-40-r19-98y.html
Gal kas yra turejes kurias is ju? Ar dar i aukstesnes ziureti? Nes Klaipedoje keliai sensta.


Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki, reikia pasikeisti vasarines padangas, is 255/35 Continental Sport contact (turejau ir Pzero Pirelio) abi neblogos, bet ziuriu keistis i siek tiek aukstesnes 245/40, zvalgaus i dvi firmas, tai Nokianu Zline http://www.egzotika.lt/padangos/148162803-nokian-zline-245-40-r19-98y.html
ir Pirelio Pzero http://www.egzotika.lt/padangos/163840550-pirelli-p_zero_nero_gt-245-40-r19-98y.html
Gal kas yra turejes kurias is ju? Ar dar i aukstesnes ziureti? Nes Klaipedoje keliai sensta.


tai kad 255 35 yra dar 0,25mm aukstesne uz 245 40

Neprisijungęs lakay

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Skaiciuokleje raso 18mm, galvoju ar itakos tas skirtumas ar ne.

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
jo, apsiskaiciavau 255 35 padangos aukstis 89,25mm, 245 40 padangis aukstis 98mm

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jo, apsiskaiciavau 255 35 padangos aukstis 89,25mm, 245 40 padangis aukstis 98mm
(+)

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki
Ar kazkas state ant savo A6C6 ratlankius su tokiais parametrais ?  R19, 9J,9 J  ET 35 nuo RS6 C5.
4B3601025Q
Ar nebus is sparnu islindes ?
Dekui
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 17, 23:07:12 sukūrė Aleksandr »

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Yra dabar ratai R20 8.5J ET 33, buvo uždėtos padangos 245/30 ir jei gale atsisėsdavo trys žmonės per duobes ar kokius didesnius nelygumus galiniai ratai braukdavosi per posparnius.
Kadangi nerandu tokių pat padangų, bet yra 245/35 ar praktiškai labai skirtųsi nuo 245/30. Žinau, kad bus jos ~2,5cm aukštesnės, bet kažin ar labiau liesis į posparnį ar ne? Jei būtų taip pat kaip buvo su 245/30. Tai būtų šaunu, bet jei dar labiau liestųsi tai nieko gero..

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane identiski ismatavimai ir padangos 245/35, tai is vieno posparnio nieko gero  ff

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pas mane identiski ismatavimai ir padangos 245/35, tai is vieno posparnio nieko gero  ff
Na pas mane buvo 245/30, tai kai važinėju LT-SE, būnu biški prisikrovęs, tai abu posparnius suėdžiau ir jau pakeičiau.. Ratų parduot nenoriu, tai žiūriu kaip čia geriau padaryti. O kaip pas tave liečiasi? Tik gale sėdint ir per nelygumus/duobes važiuojant? Ar dažniau? Nes pas mane buvo kad tik kai 3 žmonės ir tik per duobes/nelygumus važiuojant. + Pas mane S line važiuoklė. Norėčiau vėl 245/30 dėti, bet niekur čia nerandu tokių pirkti. Kai per du metus sujojau 9 padangas po 125€/vnt, naujų nebežiūriu ir ieškau premium devėtų, bet randu tik 245/35. Čia tokia dilema, kad net nežinau kaip geriau daryti. Galvojau net amortikus keisti, gal kažkiek kiečiau būtų, nes priekinius kai pakeičiau iš originalių į dujinius gerus, tai per kalniukus greit važiuojant nebesiliečia apsauga į asfaltą.

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na pas mane buvo 245/30, tai kai važinėju LT-SE, būnu biški prisikrovęs, tai abu posparnius suėdžiau ir jau pakeičiau.. Ratų parduot nenoriu, tai žiūriu kaip čia geriau padaryti. O kaip pas tave liečiasi? Tik gale sėdint ir per nelygumus/duobes važiuojant? Ar dažniau? Nes pas mane buvo kad tik kai 3 žmonės ir tik per duobes/nelygumus važiuojant. + Pas mane S line važiuoklė. Norėčiau vėl 245/30 dėti, bet niekur čia nerandu tokių pirkti. Kai per du metus sujojau 9 padangas po 125€/vnt, naujų nebežiūriu ir ieškau premium devėtų, bet randu tik 245/35. Čia tokia dilema, kad net nežinau kaip geriau daryti. Galvojau net amortikus keisti, gal kažkiek kiečiau būtų, nes priekinius kai pakeičiau iš originalių į dujinius gerus, tai per kalniukus greit važiuojant nebesiliečia apsauga į asfaltą.
jo, per didesnius nelygumus vaziuojant trinasi, ir viena puse labiau. Pas mane jei trise gale susest ir dar kazka pasikraut tai ir be sparnu likciau ff Nezinau, galvoju gal keist ratus, tie bruzinimai ziauriai knisa :E  Pas mane coil'ai sudeti tai bus dar zemiau nei pas tave, ant standartinio aukscio jie gal ir gerai butu, bet zeminant kelia bedu, nera katastrofa bet nervina :E nebent DE autobamais vazinet :bedantis:

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
jo, per didesnius nelygumus vaziuojant trinasi, ir viena puse labiau. Pas mane jei trise gale susest ir dar kazka pasikraut tai ir be sparnu likciau ff Nezinau, galvoju gal keist ratus, tie bruzinimai ziauriai knisa :E  Pas mane coil'ai sudeti tai bus dar zemiau nei pas tave, ant standartinio aukscio jie gal ir gerai butu, bet zeminant kelia bedu, nera katastrofa bet nervina :E nebent DE autobamais vazinet :bedantis:
Gal gali foto parodyt kaip pas tave galas atrodo?

Neprisijungęs Mindosa

  • Įrašai: 1432
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal ir reiktu kilstelt :think:

Neprisijungęs Munis

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Pas mane panašiai. Dėkui už info, reiškia bandysiu 245/35 ir nesuksiu galvos, geriau aišku nebus, bet blogiau kažin ar ir bus nei buvo.  :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jei su 245/30 rubina, tai su 35 bus baisuma

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane panašiai. Dėkui už info, reiškia bandysiu 245/35 ir nesuksiu galvos, geriau aišku nebus, bet blogiau kažin ar ir bus nei buvo.  :D
Gausi kokį 1cm arčiau posparnio ir valgys net vienam važiuojant :)

Neprisijungęs thomas1980

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki,įdomu butų sužinoti ar kas jau keitėt ratus į vasarinius? Ar lauksit balandžio 1 d.:)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki,įdomu butų sužinoti ar kas jau keitėt ratus į vasarinius? Ar lauksit balandžio 1 d.:)

puse jau pasikeite :goodboy:

Neprisijungęs thomas1980

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
įdomu kaip pareigūnai į tai žiūri?Ir tarkim jei įvyktų avarija,kaip draudimas? :think:

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
įdomu kaip pareigūnai į tai žiūri?Ir tarkim jei įvyktų avarija,kaip draudimas? :think:

nesiparink tiek, kelios dienos beliko, vakar buvo pareigunai uz manes sustoje, neeme :smoke:

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
As tai palauksiu dar :) Didele tikimybe kad didmesciuose gali reidus sugalvot,o tada TA ate bus :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
4881 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Vasario 27, 19:10:59
sukūrė mazhylis