Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 100/200/5000/A6 => Audi C6 => Temą pradėjo: Nerijus630 2014 Gruodžio 23, 10:50:31
-
Sveiki, ar A6 3.0TDI quattro automatinei greičių dėžei keičiasi tepalas? Į audi centrą paskambinus teigia jog nesikeičia. Gal tik pildosi ar koks principas?? Dėkui už atsakymus.
-
Na ne viena tema apie tai šiuo metu sukasi, tad nebūtina duliuoti temų.
Padaryk pats bandymą: paskambink į visus Lietuvos AUDI centrus ir pasakyk mums - ar atsakymai bus vienodi :D
-
Vilnius gali apsiimti - Kaunas tikrai nedarys :-]
-
Sveiki. Kas kiek laiko reikia keisti automatinės dėžės tepalą? Ir koki reikėtų rinktis tepalą šiai dėžei ?
-
kiekvienas pats sprendžia ar keisti ar ne, audi centras sako kad tepalai nekeičiami. t.y. tik remonto atveju.
o tepalai priklauso net nuo softo versijos dezes.
-
Kadangi neretai po tepalų keitimo dėžė stimpa, tai kažkaip ir keisti didelio noro nėra :think:
Vieni sako kad svarbu tepalo spalvą ir lygį žiūrėti, kiti pataria nekišti nagų kol nebus poreikio, kiti keičia - taip kad velniai žino kaip čia geriau (H-)
-
Neberandu straipsnio, kur parašyta, kad būtina keisti, o gamintojas nerekomenduoja, dėl to, kad garantiniu laikotarpiu nereikia šitoms dėžėms keisti ir plius procesas ne toks paprastas, kad neautorizuotame servise ko nepridarytų...
Stimpa dėžės po neteisingos keitimo procedūros...
-
Stimpa dėžės po neteisingos keitimo procedūros...
Va čia turbūt ir slypi šaknys, kodėl kartais norint kaip geriau - gaunasi kaip visada.
Tik įdomu kas čia per subtilybės :think:
-
Aš savo multikui ir DSG pakeiciau, kolkas viskas gražu, pravaziuota po kokius 3k/km
-
Va čia turbūt ir slypi šaknys, kodėl kartais norint kaip geriau - gaunasi kaip visada.
Tik įdomu kas čia per subtilybės :think:
Neviršyti temperatūros, pastoviai dapilti ir t.t. http://www.audipages.com/Tech_Articles/auto_transmission/autotranservicing.html
-
Aš savo multikui ir DSG pakeiciau, kolkas viskas gražu, pravaziuota po kokius 3k/km
Šiems gamintojas kas 60k km rekomenduoja ;)
-
Šiems gamintojas kas 60k km rekomenduoja ;)
Taip taip, dėl to ir keičiasi :)
-
Ir keičiasi ne vien tepalas, filtrą taip pat būtina keisti, o jo kaina neperseniausiai 1000lt kainavo ff
-
Kostmosas...
-
paspaudus saltukams ir masinai pastovejus antras begis isijungia su smugiu ir tik pirma karta poto viskas gerai nebus tepalas kaltas, atsilus orams viskas gerai, deze tiptonikas :think:
-
Gali buti ir filtras uzsikises.
-
Multikams ir DSG gamintojas nurodo keitimą tepalų,o triptronic keitimo neduoda.Sakote neteisinga keitimo procedūra?Įdomu kaip neteisingai gali keisti Audi centrai.... :goodboy:
-
Multikams ir DSG gamintojas nurodo keitimą tepalų,o triptronic keitimo neduoda.Sakote neteisinga keitimo procedūra?Įdomu kaip neteisingai gali keisti Audi centrai.... :goodboy:
Ne nu tu skaityti išmok, garantiniu laikotarpiu jiems tepalo keisti nereikia, todėl ir sako "life time" yra kabutėse garantinis, o vėliau jie neatsako už blogai keistus, nes reikia stebėti tepalo temperatūrą keičiant, tam reikia vcds kurio daug servisų neturi, jei bus aukštesnė nei 40c berods, netilps tepalas į dėžę, nes tepalas prie temperatūros plečiasi, gali perpus mažiau supilti nei telpa ir dėžė užsilenkia po tokio keitimo...
Keičiant tepalus reikia ir filtrą keisti, dažnai tik patį tepalą pakeičia. Dėl to nekeitimo tai mitas, tepalas praranda savo savybęs nuo temperatūrų skirtumų ir t.t.
P.s. aš pasikeičiau tepalą, man visapusiškai pagerėjo ;)
Truputį smūgiavo, to nebėra, šaltai irgi švelniau bėgius įjungia ir t.t.
-
Ne nu tu skaityti išmok, garantiniu laikotarpiu jiems tepalo keisti nereikia, todėl ir sako "life time" yra kabutėse garantinis, o vėliau jie neatsako už blogai keistus, nes reikia stebėti tepalo temperatūrą keičiant, tam reikia vcds kurio daug servisų neturi, jei bus aukštesnė nei 40c berods, netilps tepalas į dėžę, nes tepalas prie temperatūros plečiasi, gali perpus mažiau supilti nei telpa ir dėžė užsilenkia po tokio keitimo...
Keičiant tepalus reikia ir filtrą keisti, dažnai tik patį tepalą pakeičia. Dėl to nekeitimo tai mitas, tepalas praranda savo savybęs nuo temperatūrų skirtumų ir t.t.
P.s. aš pasikeičiau tepalą, man visapusiškai pagerėjo ;)
Truputį smūgiavo, to nebėra, šaltai irgi švelniau bėgius įjungia ir t.t.
Buvau Anglijoje Audi centre paklausti del tepalo keitimo mano multitronic dezei. Tai kas 40k myliu kaip kazkas ir minejo. Uzsiregistravau keitimui 31diena (Kaina nedidele 169svarai iskaicius tepala ir filtra). Keitimo procedura kaip man jie aiskino uztrunka 5valandas, nes 3-4valandas turi masina stoveti, kad atvestu deze ir tada apie 1-1.5val pats keitimas. Tai tikiuosi po keitimo neprasides bedos. Paskutini karta keisti tepalai dezeje pries 44k myliu. Butent tas pats Audi centras ir keite.
-
Tai kaip ir minėjau kas 60k km muktitronikui ir dsg ;)
-
Ne nu tu skaityti išmok, garantiniu laikotarpiu jiems tepalo keisti nereikia, todėl ir sako "life time" yra kabutėse garantinis, o vėliau jie neatsako už blogai keistus, nes reikia stebėti tepalo temperatūrą keičiant, tam reikia vcds kurio daug servisų neturi, jei bus aukštesnė nei 40c berods, netilps tepalas į dėžę, nes tepalas prie temperatūros plečiasi, gali perpus mažiau supilti nei telpa ir dėžė užsilenkia po tokio keitimo...
Keičiant tepalus reikia ir filtrą keisti, dažnai tik patį tepalą pakeičia. Dėl to nekeitimo tai mitas, tepalas praranda savo savybęs nuo temperatūrų skirtumų ir t.t.
P.s. aš pasikeičiau tepalą, man visapusiškai pagerėjo ;)
Truputį smūgiavo, to nebėra, šaltai irgi švelniau bėgius įjungia ir t.t.
Gal visgi pats išmok skaityti ir suprasti ką kiti sako.Kalbu TIK apie triptronic dėžes.Garantinis,negarantinis laikotarpis - Audi centrai tepalo keisti NEREKOMENDUOJA. Kol veikia viskas - geriau nelysti.Nes pačiuose Audi centruose pakeitus tepalus jau ne vieną dešimtį išvežė ant traliukų dežių remontuoti. Todėl Kauno centre nekeičia. Vilniuje Moller'is vis dar apsiema keisti,bet bent po vieną ant traliuko po to atveža į Kauno Jutą.
-
Baikit pešiotis :D eisit abu įkampą :bedantis:
Tema apie triptronikus ir kad su jais būna bėdų pakeitus tepalus ir dzin ar čia C6, ar C4, ar audi, bmw, opelis, chrysleris ir t.t.
Todel neretai ir gausite patarimus nekisti nagu, nes gali buti tik blogiau.
O rimtas meistras paklaus: "kas darosi dezei kad tepalus nori keisti" jei atsakymas nieko - tuomet vaziuok ir nekisk nagu ;)
DSG, multikai - čia kitos temos, nesimaisome ;)
-
Jei neklystu,pagal serviso istorija,mano OOOO irgi vokietis keisdavo tepala dezei kas 60000km.nu arba tik varneles sudedavo knygoj :V .