Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.7TDI ir 3.0 TDI variklio temperatura  (Skaityta 3076 kartus)

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
2.7TDI ir 3.0 TDI variklio temperatura
« Topic Start: 2016 Rugsėjo 30, 13:28:53 »
Sveiki,kilo klaustuku del temperaturos,pajungus vcds rodo +- 99 laipsnius,net stovint vietoje.
Termostatas naujas
Davikliai geri
Pompa dirba be pasaliniu garsu
Ausinimo skystis G12 visas pakeistas
Idomu kokias jums temperaturas rodo per vcds?Jei galit imeskit?
Nenoriu labai lyst pradet i ausinimo sistema,gal 99 normalu.
Papildau.Kai vaziuoji,temperatura laiko iki 90,bet sustojus ant laisvu kyla iki 100-105,
Tikrinau su vcds ventiliatorius,nu veikia atrodo,kaip suprantu,jie veikti pradeda nuo ausinimo skyscio daviklio ar yra atskiras kazkoks daviklis?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugsėjo 30, 15:57:56 sukūrė Areias »

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.7TDI ir 3.0 TDI variklio temperatura
« Atsakymas #1: 2016 Rugsėjo 30, 19:13:28 »
Tai gal niekas nebevairuoja siu audiniu su v6 varikliais ar forume baiges aktyvumas visiskai?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 2.7TDI ir 3.0 TDI variklio temperatura
« Atsakymas #2: 2016 Rugsėjo 30, 22:57:21 »
2.7 TDI normaliai važinėjant, visada 83 pas mane ar važiuoji ar stovi nesvarbu. Yra skirtingų termostatų, bet pas tave kažkas negerai.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal butu galimybe pastebeti kokie temperaturu svyravimai vaziuojant ir stovint vietoje?Prie kokios temperaturos suveikia ventiliatorius jei aplamai suveikia?
Nenoriu tiket,kad pries kelis menesius pakeistas naujas termostatas strigt pradejo.
Gal kas kokiu minciu turit?

Neprisijungęs karalaitis

  • Įrašai: 690
    • Žiūrėti profilį
Naujas termostatas - ne rodiklis. Pompos darbas be pasaliniu garsu taip pat ne jos gero darbo pozymis. Taigi, pats aktyvesnis buk, neprunkstaujes.. :)

Termostata siulau patikrinti isemus ir virinant vandenyje. Ne viena karta esu turejes atveji kai neva tai kokybisko gamintojo termostatas veike blogai.
Pabandyk stovint, kai pakyla iki 100 laipsniu, vietoje stovint, pagazuoti ir palaikyti apsukas. Paziurek ar nekris temperatura - tuomet gali buti kalta pompa.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dekoju uz patarimus,siandien eisiu ieskot bedos ir kaip seksis informuosiu

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Snekejau su keliais meistrais,tai durnina mane,kad ieskau bedu kur ju nera,sako skidelyje rodykle rodo 90+ vos vos,o,kad kompas 100 rodo cia taip turi but su audinem,bet visgi manau,kad ypatingai atovint vietoje ant laisvu neturetu buti 100,vaziuojant normalu,radijatoriu oras ausina ir temperatura krenta iki 90,bet sustoji,gali laikyti ant apsuku ar ant laisvu kurent,soka iki 102 ir krenta iki 96 kokiu,ir vel iki 100+ ir taip sokineja,neisemus termostato,gal yra budu kaip patikrint ji?Be to ant variklio daviklis ausinimo skyscio rodo 100+-,o ant radijatoriaus 3-4 laipsniais maziau,tai pasakykit ar as kazkur klystu ar "meistrai"?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Spalio 01, 13:38:41 sukūrė Areias »

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Snekejau su keliais meistrais,tai durnina mane,kad ieskau bedu kur ju nera,sako skidelyje rodykle rodo 90+ vos vos,o,kad kompas 100 rodo cia taip turi but su audinem,bet visgi manau,kad ypatingai atovint vietoje ant laisvu neturetu buti 100,vaziuojant normalu,radijatoriu oras ausina ir temperatura krenta iki 90,bet sustoji,gali laikyti ant apsuku ar ant laisvu kurent,soka iki 102 ir krenta iki 96 kokiu,ir vel iki 100+ ir taip sokineja,neisemus termostato,gal yra budu kaip patikrint ji?Be to ant variklio daviklis ausinimo skyscio rodo 100+-,o ant radijatoriaus 3-4 laipsniais maziau,tai pasakykit ar as kazkur klystu ar "meistrai"?

Apie kuriu metu varikli kalbi. ~2007-2008 ejo su dviem termostatais. Vienas prie EGR coolerio.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Mano 2008 vidurio 2.7 TDI 132 kw,pirma kart girdziu apie antra termostata,gal imanoma placiau?Gal jis cia man visus reikalus gadina,tas antrasis termostatas?

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Mano 2008 vidurio 2.7 TDI 132 kw,pirma kart girdziu apie antra termostata,gal imanoma placiau?Gal jis cia man visus reikalus gadina,tas antrasis termostatas?
Sunku pasakyt. As kai buvau nupirkes 3.0, tai keiciau vandens pompa ir du termostatus iskart.

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Termostatą reikia visada patikrinti prieš dedant. Nes tie kas dalis pardavinėja sako, kad kas 5 normaliai tik veikia :) dabar galima spėliot kas kaip..

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Termostatą reikia visada patikrinti prieš dedant. Nes tie kas dalis pardavinėja sako, kad kas 5 normaliai tik veikia :) dabar galima spėliot kas kaip..
Abejoju, kad audi centre nupirkus jis bus neveikiantis. Cia nebent kokie kitaicki..

Autoriui:
Va apie sita kalbu:

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ziurejom programoj vw,nuo 2007 iki pat 2009 nei 2.7 nei 3.0 TDI neturejo dvieju termostatu,rodo tik viena pagrindini..nebent nezinom kaip tiksliau surasti,kaip butent tas antrasis termostatas angliskai vadinasi?Koks kodas gal yra?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Čia kalbu apie tuos, kur įspausta made in germany. Esmė, kad patikrint reikia, nepatikrinai tai ir dabar bus galima spėliot.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vadinasi teks pirkti kita originalu termostata ir keistia,kito sprendimo nematau,dejau Gates termostata,nes tuo metu niekas neturejo visam mieste kitokio,o be termostato daugiau nezinau kur beda gali buti,radijatorius svarus,niekas neverda,tiesiog manyciau termostatas veluoja,pakeites pirmadieni pranesiu kas pasikeite.

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pas mane 2.7 bpp,siuo metu laiku rodykle rodo lygiai 90,kai variklis isila ir vaziuojant ir stovint vietoje. per kompa ziurint nukrypimu aisku butu i + ar - nuo 90,tai normalu. kada paziuresiu kiek rodo pas mane per kompa.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Butu idomu ka kompas pas kitus savininkus rodo,o ten +- kokie 3 laipsniu svyravimai normalu galvoju,bet ne 10+ kaip ibesta.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ziurejom programoj vw,nuo 2007 iki pat 2009 nei 2.7 nei 3.0 TDI neturejo dvieju termostatu,rodo tik viena pagrindini..nebent nezinom kaip tiksliau surasti,kaip butent tas antrasis termostatas angliskai vadinasi?Koks kodas gal yra?
CAPA variklyje buvo, variklis 2007~

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas jį 132kw tai bus BPP. Pas mane BPP nėra papildomų termostatų. O dėl temperatūros, tai kačerginėje (tada buvo lauke ~25C) pilnai spaudžiant, du ratus važiuojant dugnais 100C, gal 102C daugiausiai mačiau, o ir kilowatų ne 132.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane BPP.Tai pacipuotas BPP motoras kaip suprantu sieke +- 100 laipsniu,o kaip stovint vietoje,kas su temperaturom darosi?Gal kas uzmestu aki jei vcds turi?

Neprisijungęs x3er

  • Įrašai: 762
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane BPP.Tai pacipuotas BPP motoras kaip suprantu sieke +- 100 laipsniu,o kaip stovint vietoje,kas su temperaturom darosi?Gal kas uzmestu aki jei vcds turi?
240kw/700nm+. Negi nėra kas panėvėžy pajungs kompą?
Nu su 100C aš net negalvočiau sustot, o važiuočiau ramiai tol kol nukris, bet realiai tas pats ir bus, nes stovint gi nesivėsina

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ne ne,as sau vcds ir pats jungiuosiu,turejau omenyje,kas vairuoja 2.7-3.0 TDI,jei turetu galimybe pasijungt kompa ir paziuret kas vyksta su temperaturom?Nenoriu ruroj kaulo ieskot,bet niekur nerandu,kad siem V6 motoram 100 laipsniu normalu,kiek randu,visur raso 90 +- keli laipsniai.

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas pasakys kur randasi ausinimo skyscio daviklis?Pagal viska turi buti du davikliai ausinimo skyscio,vienas ant galvos,kito kuris turetu but prie radijatoriaus niekur nerandu,nei ant radijatoriaus slangos apatines nei ant virsutines,randu tik viena?Gal kas foto imestu ar kokia schema jei zino?

Neprisijungęs Areias

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Be to gal kas zino kokia programa kompe naudoja auto daliu parduotuves?Gal imanoma atsisiust kazkur,pvz ivedus auto marke,modeli ir ten tiesiog gali rast kiekviena detale automobilio su detaliu numeriais ir pan.kazkas kaip visos masinos diagrama?Manau suprantat ka noriu pasakyti.

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Del detaliu as naudoju ETKA, http://www.audiklubas.com/forumas/literatura-apie-audi/gal-kas-turite-programa-etka/
Pagal ELSA rodo tik viena davikli,ant radiatoriaus nieko nera. Prikabinau info.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
929 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 05, 21:35:17
sukūrė pranius
6 Atsakymai
1221 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 17, 00:27:29
sukūrė Toto
10 Atsakymai
1780 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 15, 23:42:46
sukūrė RACKUS