Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: i ka reiktu atkreipt demesi renkantis A6 allroad 2.5tdi 132kw?  (Skaityta 5005 kartus)

darijus

  • Svečias
sveiki,kadangi uzklupo ziema galvoju isigyti Audi Allroad i ka reiktu atkreipti demesi,kur yra ju silpnos vietos,kaip laiko pakaba?kokie skirtumai tarp a6 quattro ir tarp a6 allroad quattro?
http://beta.auto.plius.lt/skelbimas/lange/lengvieji-automobiliai/audi-a6_allroad/id-593787
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 14, 22:03:44 sukūrė darijus »

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
sveiki,kadangi uzklupo ziema galvoju isigyti Audi Allroad i ka reiktu atkreipti demesi,kur yra ju silpnos vietos,kaip laiko pakaba?kokie skirtumai tarp a6 quattro ir tarp a6 allroad quattro?
http://beta.auto.plius.lt/skelbimas/lange/lengvieji-automobiliai/audi-a6_allroad/id-593787

ten daug demesio kreipt ner labai i ka.. svarbu turet daug pinigu eksplotacijai :D

darijus

  • Svečias
brangi eksplotacija? :V esu girdet kad dirzai,itempejai ganetinai brangus bet juk varikliai nesiskiria nuo paprastos a6.kaip pakaba? kuo ji skiriasi nuo a6 quatrro?ar cia tik abdaila?ar ji neturetu buti aukstesne?

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
brangi eksplotacija? :V esu girdet kad dirzai,itempejai ganetinai brangus bet juk varikliai nesiskiria nuo paprastos a6.kaip pakaba? kuo ji skiriasi nuo a6 quatrro?ar cia tik abdaila?ar ji neturetu buti aukstesne?

na vien oro pagalves pakeitimas kainuoja apie 3k litu (jei kalbet apie naujas ir is audi centro)

amortikas 1vnt minimaliai 1k litu,

neoriginaliu daliu nelabai yra :D

ir t.t.

sanaudos kuro

miestas ramiai vaziuoji 18l, spaudi  20-25 l

zodziu pamastyk ;)




Neprisijungęs audicouper

  • Įrašai: 4273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
brangi eksplotacija? :V esu girdet kad dirzai,itempejai ganetinai brangus bet juk varikliai nesiskiria nuo paprastos a6.kaip pakaba? kuo ji skiriasi nuo a6 quatrro?ar cia tik abdaila?ar ji neturetu buti aukstesne?

na vien oro pagalves pakeitimas kainuoja apie 3k litu (jei kalbet apie naujas ir is audi centro)

amortikas 1vnt minimaliai 1k litu,

neoriginaliu daliu nelabai yra :D

ir t.t.

sanaudos kuro

miestas ramiai vaziuoji 18l, spaudi  20-25 l

zodziu pamastyk ;)





na del kuro sanaudu tu cia uzlenkei, vazinejau ne viena diena, ir man smaugiant ja kazi ar kokiu 14ltr reikejo

darijus

  • Svečias
OBA nedziuginancios naujienos,bet apie kuro sanaudas tai manau perlenkiai  :O tai nerealu
tevas vazineja su a8 110kw automatas ne quatrro ir jam uztenka 12ltr,o cia 132kw mechanine ir jam reikia 18ltr?o kaip patikrint orine pakaba?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Iš kur tokios sąnaudos? :O

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Su dyzeliu man 12l mieste cia jau smaugiant ir netaupant.. O gal likido kalbejo apie savo allroada 2.7T? :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Iš kur tokios sąnaudos? :O
manau apie 2.7 biturbo likido kalbėjo ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs audicouper

  • Įrašai: 4273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
apie ka as ir sakau kad sanaudos nerealios kazkokios

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
a, cia jus apie 2,5td, kazkaip praleidau, persiprasau :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 21, 12:38:56
sukūrė Vdm
1 Atsakymai
1071 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 18, 11:57:28
sukūrė Dmitrij001
11 Atsakymai
2210 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 25, 20:39:54
sukūrė donzukauskas