Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6 allroad C5 standartinė važiuoklė  (Skaityta 13042 kartus)

Neprisijungęs Whitchmaster

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi a6 allroad C5 standartinė važiuoklė
« Topic Start: 2016 Vasario 11, 16:18:35 »
Neradau forume ar buvo kas daręs, tai sakau užklausiu.
Audi A6 Allroad C5 pakabos keitimas  į standartinę.
  • Ką reikia keisti, modifikuoti ?
  • Nuo ko tinka dalys ir pan ?
Ačiū

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Juokauji? Kokia tada prasme turėti allroad'ą? Aš tai pavadinčiau automobilio žaginimu.

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Reikia mortizatoriu ir spyruokliu.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Juokauji? Kokia tada prasme turėti allroad'ą? Aš tai pavadinčiau automobilio žaginimu.
visiskai sutinku-be to dabar kainos tik biski kandokos,nei kad anksciau kosmosas...tvarkingai sutvarkius,tarnaus ilgai.

Neprisijungęs Whitchmaster

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
chebra, ačiū ir už atsakymą ir nuomones :) "nežaginsim" be reikalo. Turi kolega jau nupirkęs su standartine važiuokle, pas mane ant pagalvių. Važiavime skirtumo nematau (apart kylojimo). Coil'ai pas jį aukštesni nei standartiniai, tad allroad'o prasmės nepraradusi.

Kaip sakant, čia IN CASE sugestų :)

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal kas zinot kur allroado kompresoriaus pravodke sueina i salona? Po galine sedyne ar kur? Ir palei kur ji toliau nueina?

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ir gal kas tiksliai zinot, norint i a6 isidetvallroado pakaba, ko dar reiktu? Skydelio, komforto bloko gal?

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Nebespranti vieni dziauges isimete paprata o cia atvirkciai.kazin ar verta deti i paprasta alraudo.ir kaip su paprasta i i alrauda

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
As suprantu kad cia per axujenas dalykas pneumatika, uztad noriu det. Tie kas ja ismets, bega lengviausiu keliu ir pagaidina masina. Tas kas zinot, mestelkit ziniu apie pakaba, ar nerejks da kokiu bloku keist

Neprisijungęs VytenisK

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nebespranti vieni dziauges isimete paprata o cia atvirkciai.kazin ar verta deti i paprasta alraudo.ir kaip su paprasta i i alrauda
Jau geriau įsidėt į A6 C5 ir būt išskirtiniu nei, išmest iš Allroad'o ir tapt... velnias žino kuo. :)

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai va butent... tik reik info

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai va butent... tik reik info

Susidėti allroudo važiuoklę tau kainuos pusę tavo cepelino kainos, tad jei norisi allroadu, tai paėmi ir nusiperki, o ne dviratį išradinėji.

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Neradau forume ar buvo kas daręs, tai sakau užklausiu.
Audi A6 Allroad C5 pakabos keitimas  į standartinę.
  • Ką reikia keisti, modifikuoti ?
  • Nuo ko tinka dalys ir pan ?
Ačiū



Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebe tie laikai. Pilnas komplektas, apie 500-600e, tad cia su tokia kaina imontuot liuosiai galma. Ir cia net nera ketvirtadalio a6 kainos

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebe tie laikai. Pilnas komplektas, apie 500-600e, tad cia su tokia kaina imontuot liuosiai galma. Ir cia net nera ketvirtadalio a6 kainos

nu nu.. kompresorius vien 200-250 eu. pagalvės naujos 160 eu x 4= 640 eu., amortai ~200 eu, vožtuvų blokas ~40 eu, resiveris 30 eu, valdymo kompas ~50 eu, valdymas salone ~60 eu, aukščio davikliai 150 eu ir dar visokie vamzdeliai ir šūdeliai.

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Reik moket ieskot. As uz tokia kaina visa pilna komplekta buvau rades ant dar vaziuojancios auto. Bet nepirkau nes nenorejau skubet. tie kas praso tokiu kainu tai jie kosmonautai. Del pagalviu tai pirkciau devetas, -nerizikuoji, negeri...

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Reik moket ieskot. As uz tokia kaina visa pilna komplekta buvau rades ant dar vaziuojancios auto. Bet nepirkau nes nenorejau skubet. tie kas praso tokiu kainu tai jie kosmonautai. Del pagalviu tai pirkciau devetas, -nerizikuoji, negeri...

šiuo atveju jei surizikuoji negeri, nes surizikavęs nusiperki blogas pagalves ir po to perki dar naujas.

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Krc, reik netinget ir pasieskot... zodziu ne klausyma newarom, kas turit info ar dar ko nereiktu keist-pasidalinkit

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Krc, reik netinget ir pasieskot... zodziu ne klausyma newarom, kas turit info ar dar ko nereiktu keist-pasidalinkit

Kaip tu tada buvai radęs visą komplektą, jei net nežinai kas ten turi būt ir ką reiks keist? Gal pas tave dar ir ne qauttro?

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip tu tada buvai radęs visą komplektą, jei net nežinai kas ten turi būt ir ką reiks keist? Gal pas tave dar ir ne qauttro?
Buvau rades kompresoriu, voztuvu bloka, slangeles, 4x pagalves su amortais, aukscio davikliai 4x, mygtukai, pravodke visa, receiveris.. viskas dar buvo masinoj tereiktu man paciam viska issilupt... bet va klausymas... nelupau, neskubejau, nes nezinojau ar dar nereiks keist skydelio, keist centrinio bloko, ar dar ko keist..
Uztad ir klausiu jusu ar nereikes dar kasko tai papildomai keisti...
Deja quattro ir su xenon range bloku, tad nepataikei, nepasiseke papizdavot

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Buvau rades kompresoriu, voztuvu bloka, slangeles, 4x pagalves su amortais, aukscio davikliai 4x, mygtukai, pravodke visa, receiveris.. viskas dar buvo masinoj tereiktu man paciam viska issilupt... bet va klausymas... nelupau, neskubejau, nes nezinojau ar dar nereiks keist skydelio, keist centrinio bloko, ar dar ko keist..
Uztad ir klausiu jusu ar nereikes dar kasko tai papildomai keisti...
Deja quattro ir su xenon range bloku, tad nepataikei, nepasiseke papizdavot

Niekas nesipyzdavoja, tiesiog atrodo šneki apie tai ko nesupranti.

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Suprantu as situos dalykus, tiesiog esu nestates, tai ir domiuosi ar nereikes dar kaskokiu papildomu bloku keisti...

Neprisijungęs Cut

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kadangi baratės man įdomia tema, tai gal kas turi kompresorių Allroadui? Mano cilindras išdilęs.

Apie kainas: Restauruota pagalvė 150e su 2 metų garantija, dėvėta 65e, restauruotas kompresorius 120-150e.

Neprisijungęs aftukas

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kadangi baratės man įdomia tema, tai gal kas turi kompresorių Allroadui? Mano cilindras išdilęs.

Apie kainas: Restauruota pagalvė 150e su 2 metų garantija, dėvėta 65e, restauruotas kompresorius 120-150e.

Jei tik cilindras tai imk bmw kompresorių (30eur) ir perdėk galvą ant turimo, nes visa kita netinka.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1036 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 18, 09:25:05
sukūrė sarunas5
6 Atsakymai
1442 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 30, 10:56:28
sukūrė VytautasB