Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 100/200/5000/A6 => Audi C5 => Temą pradėjo: woodoooo 2013 Balandžio 25, 22:51:57
-
sveiki, turiu tokia beda o gal ir nzn kolkas, isigijau audi a6 c5 2000m 2.4 121kw q automatas. nepatinka man kaip jinai vaziuoja o tiksliau gal kaip ir traukos mazoka ir automatas vis jungia zemesni pavara spustelejus na negali jinai begetis tuopaciu treciu ar ketvirtu begiu (gal man cia tos traukos truksta nes nulipau nuo merso 4.3 motru :) ) variklis kartais kazkiek padreba, apsukos gerai laikosi bet variklis dirba su menkais drebuliais. kuro sanaudos apie 17l :E
diagnostika klaidu nerodo. manot cia taip ir turi but ar kur bedu ieskot?
aciu uz patarimus :)
-
Tai klaidų nuskaitymas nerodo problemų? Nes jei tikrąją diagnostiką tau darė ir pravažiavo su automobiliu, pamatavo parametrus ir jie yra tokie, kokie turi būti, tai bėdos kaip ir nėra. Dėl metimo į žemesnę pavarą, tai žiūrint kokia situacija yra, bet jei tu mini 50km/h ant 4 bėgio ir spusteli sunkiau pedalą, tai mes į žemesnę pavarą.
-
rimta diagnostika nedaryta, tik su tuo adapteriu kinietisku vag :)
-
Nu tai kai normalią diagnostiką padarys, tai galės pažiūrėti kas blogai :) Ar oro srauto matuoklė nedirba, ar turbina nepakankamai slėgio duoda ar dar bala žino kas :)
-
tai kad nera pas mane turbinos, o gaila :-)
-
tai kad nera pas mane turbinos, o gaila :-)
del to ir nevalina :D