Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Audi 100/200/5000/A6 => Audi C4 => Temą pradėjo: darius6 2009 Gegužės 23, 12:00:16

Antraštė: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: darius6 2009 Gegužės 23, 12:00:16
atsitiko nelaime, vaziavau gal negreit kokia20 km\h ir staiga susstojo masina.atsidarau kapota ziuriu generatoriaus dirzo sonas atitrukes ir jis palindo po pagrindiniu dirzu ir ji uzkirto.ar galejo sulankstyti voztuvus?audi c4 2.5 tdi
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: maruse79 2009 Gegužės 23, 12:29:10
netik voztuvus galejo, ir velenelis i kokias 4 dalais galejo pasidalint
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: edgaruxxx 2009 Gegužės 23, 12:32:12
atsitiko nelaime, vaziavau gal negreit kokia20 km\h ir staiga susstojo masina.atsidarau kapota ziuriu generatoriaus dirzo sonas atitrukes ir jis palindo po pagrindiniu dirzu ir ji uzkirto.ar galejo sulankstyti voztuvus?audi c4 2.5 tdi

o ka sunku patikryt? ;) tik nekurk dabar,o paimk prasuk raktu ziediniu alkunini velena,ir sukdamas jausi,ar strigo ,kas nors  (h)
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: Rimvidielis 2009 Gegužės 24, 14:39:57
manau blogiausiu atveju linko tik voztuvai... :V
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: darius6 2009 Gegužės 24, 16:34:21
na tikiuosi  daug labai ko nebus, ryt reiks waryt tvarkyt, tada ir pasmatis :)
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: Rimvidielis 2009 Gegužės 24, 18:09:28
drauguj panasi situacija buvo su a4 1.9tdi tik jam bevaziuojant autostrada truko vintiliatoriaus sparnuote ir ileke i dirzo skyriu paskuj dar bande uzkurt masina... (!?) bet nebeuzkure savaime suprantama :D, o kai pradejo remontuot tai tik buvo pora kompensatoriu iseje buvo daugiau nieko na jam pasiseke ce nors dirzas sake buvo persokes per keleta karpu... 8:8
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: Egiux 2009 Gegužės 24, 20:46:46
manau blogiausiu atveju linko tik voztuvai... :V
cia tikrai ne blogiausias variantas, kuris gali nutikt :)
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: darius6 2009 Gegužės 24, 20:50:20
o kas blogiausiu atveju gali nutikt?
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: Egiux 2009 Gegužės 25, 09:26:38
o kas blogiausiu atveju gali nutikt?

nu kažkoks mechanikas yra rodes sulinkusi svaistikli :) gal dar kas nors kokiu baisiu istoriju papasakos :) Ramzis cia pas mus dyzeliu specialistas ;) Na bet reik tiketis kad atsipirksi keliais linkusiais voztuvais ir tiek :)
Antraštė: Re: problema su pagrindiniu dirzu
Parašė: darius6 2009 Gegužės 25, 13:10:33
na wa nieko gero,nuemus dangteli pasimate luzes velenlis, tj wiskas aisku.laukia daug islaidu.ir wiskas per ta generatoriaus dirzo itempeja  :-{