Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT => Audi 80 / 90 => Temą pradėjo: inzinierius 2010 Balandžio 07, 21:15:04

Antraštė: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: inzinierius 2010 Balandžio 07, 21:15:04
Sveiki. Per kur galima lengviausiu keliu apziuret b4 langu ploviklio bakeli? Ar posparni nusiemus jau bus matomas? Pradejo varvet ploviklis per buferio krasta prie posparnio, tikiuos kad ne salciu padariniai nes tik db tepradejo varvet...
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: Evka 2010 Balandžio 07, 22:07:58
Posparnį nuėmus tik ir įmanoma jį išimti.
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: mongol 2010 Balandžio 07, 23:35:08
paimsi lituokli ir suklijuosi  ;)
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: inzinierius 2010 Balandžio 08, 09:10:48
Kolkas tikiuos kad tik kokia slangute bus itrukus ar nusmukus... bet tai bisk nerealu nes apiplovimas veikia.
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: mongol 2010 Balandžio 09, 22:23:52
tai jai slangute nedaug prasitrine tai ir weiks apiplowimas ir lases  ;)
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: inzinierius 2010 Balandžio 11, 18:13:31
Ei chebra kod nepasaket kad tas bakelio uzpylimo kakliukas nusiima ir kad ji issitraukt reikia pries nuimant bakeli! Kokia 10min ta bakeli atsisukes prasukiojau ir niekaip nejo isimt, kol pastebejau jog tas kakliukas isitraukia  :)
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: ~Romas~ 2010 Balandžio 11, 18:22:06
Tai turbut, kad nezinojo :-]
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: mongol 2010 Balandžio 11, 20:49:11

nu ir kas tuo bakeliu atsitiko?
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: inzinierius 2010 Balandžio 12, 16:34:35
I kebula kur kisasi toks pirstas tai jo siule iskilus ir leido. Apie 2ltr ploviklio iki jo telpa tad pilnai buvo galima ir netvarkyt, bet susitvarkiau su silikonu.
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: mongol 2010 Balandžio 13, 23:23:01
I kebula kur kisasi toks pirstas tai jo siule iskilus ir leido. Apie 2ltr ploviklio iki jo telpa tad pilnai buvo galima ir netvarkyt, bet susitvarkiau su silikonu.
su lituokliu butu patwariau :V
Antraštė: Re: B4 langu ploviklio bakelis
Parašė: inzinierius 2010 Balandžio 14, 10:08:49
Nezinau, siaip palei mane po litavimo plasmase palieka kietesne ir trapesne bei paploneja, o ten visvien tokia lyg ir judama vieta tad uzvariau silikonu nes jis turi siek tiek elastingumo... kolkas laiko ;)