Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT => Audi 80 / 90 => Temą pradėjo: inzinierius 2010 Balandžio 07, 21:15:04
-
Sveiki. Per kur galima lengviausiu keliu apziuret b4 langu ploviklio bakeli? Ar posparni nusiemus jau bus matomas? Pradejo varvet ploviklis per buferio krasta prie posparnio, tikiuos kad ne salciu padariniai nes tik db tepradejo varvet...
-
Posparnį nuėmus tik ir įmanoma jį išimti.
-
paimsi lituokli ir suklijuosi ;)
-
Kolkas tikiuos kad tik kokia slangute bus itrukus ar nusmukus... bet tai bisk nerealu nes apiplovimas veikia.
-
tai jai slangute nedaug prasitrine tai ir weiks apiplowimas ir lases ;)
-
Ei chebra kod nepasaket kad tas bakelio uzpylimo kakliukas nusiima ir kad ji issitraukt reikia pries nuimant bakeli! Kokia 10min ta bakeli atsisukes prasukiojau ir niekaip nejo isimt, kol pastebejau jog tas kakliukas isitraukia :)
-
Tai turbut, kad nezinojo :-]
-
nu ir kas tuo bakeliu atsitiko?
-
I kebula kur kisasi toks pirstas tai jo siule iskilus ir leido. Apie 2ltr ploviklio iki jo telpa tad pilnai buvo galima ir netvarkyt, bet susitvarkiau su silikonu.
-
I kebula kur kisasi toks pirstas tai jo siule iskilus ir leido. Apie 2ltr ploviklio iki jo telpa tad pilnai buvo galima ir netvarkyt, bet susitvarkiau su silikonu.
su lituokliu butu patwariau :V
-
Nezinau, siaip palei mane po litavimo plasmase palieka kietesne ir trapesne bei paploneja, o ten visvien tokia lyg ir judama vieta tad uzvariau silikonu nes jis turi siek tiek elastingumo... kolkas laiko ;)