Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT => Audi 80 / 90 => Temą pradėjo: tadzius 2010 Vasario 07, 18:40:19

Antraštė: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: tadzius 2010 Vasario 07, 18:40:19
Sveiki. ka manot apie tokia auto skirta savaitgaliui  t.y. nekasdieniniam vazinejimui? o gal ir kokiu kitu variantu turit? :)
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: cornis 2010 Vasario 07, 20:00:04
mažai malonumo iš tokios, aš savaitgaliam imčiau tik su turbo motoru, S4, S6, arba į ta pačią bulką variklį įdėt.
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: tadzius 2010 Vasario 09, 07:51:19
o jeigu finansai neleidzia ysigyti s
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: ::: Marius ::: 2010 Vasario 09, 08:44:08
tai ir savaitgaliai bus s....  ;)
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: adrian 2010 Vasario 09, 08:47:42
kla, kap jau ir minejo, nebent su sraige.. geriau pataupyk pora stukyciu ir paimsi kokia S4 C4 , tai bent bus verta savaitgaliam issitraukt..
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: tadzius 2010 Vasario 09, 18:43:03
Aisku. O s4 v8 4.2 kaip jum?
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: ::: Marius ::: 2010 Vasario 09, 20:55:52
cia gal S6Plus ji vadinasi. ar buvo s4c4 su V8?
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: tadzius 2010 Vasario 09, 21:58:59
cia gal S6Plus ji vadinasi. ar buvo s4c4 su V8?

Buvo ir su v8 4,2
Antraštė: Re: Audi b4 2.8 quattro
Parašė: adrian 2010 Vasario 10, 10:02:32
skonio reikalas, asmeniskai rinciausi ne atmo o turbo varikli, su potencialu pacipuot..