Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT => Audi 80 / 90 => Temą pradėjo: tadzius 2010 Vasario 07, 18:40:19
-
Sveiki. ka manot apie tokia auto skirta savaitgaliui t.y. nekasdieniniam vazinejimui? o gal ir kokiu kitu variantu turit? :)
-
mažai malonumo iš tokios, aš savaitgaliam imčiau tik su turbo motoru, S4, S6, arba į ta pačią bulką variklį įdėt.
-
o jeigu finansai neleidzia ysigyti s
-
tai ir savaitgaliai bus s.... ;)
-
kla, kap jau ir minejo, nebent su sraige.. geriau pataupyk pora stukyciu ir paimsi kokia S4 C4 , tai bent bus verta savaitgaliam issitraukt..
-
Aisku. O s4 v8 4.2 kaip jum?
-
cia gal S6Plus ji vadinasi. ar buvo s4c4 su V8?
-
cia gal S6Plus ji vadinasi. ar buvo s4c4 su V8?
Buvo ir su v8 4,2
-
skonio reikalas, asmeniskai rinciausi ne atmo o turbo varikli, su potencialu pacipuot..